GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 15615063

nr 1561 5063

Fat

Natale Sapone, Rosenthal. Signerad, numrerad 121/100,30,5x30,5

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 4 september 2023
kl 19:29:32

Rosenthal
Rosenthal är en tysk porslinsfabrik, grundad 1879 av Philipp Rosenthal.